Hayra Un Helvası

Un helvası, yapımı, servisi ve ikramı hizmeti veriyoruz. Yurttaşlarımızın, rahme gidenin ardından hayrına un helvası ikramı olmaktadır. Bu toplumuzun, inancı ve değer yargıları gereği manevi bir görevdir.

Biz firma olarak un helvası yapımında kullandığımız tüm ürünlerin markalı, sertifikalı ve sağlık bakanlığından onaylı olmasına özellikle önem veriyoruz. Hayrına un helvası yaptıracak olan vatandaşların da, un helvası siparişi verdiğinden, bu firmanın hangi malzemeleri kullandığına özellikle dikkat etmesini öneriyor, tavsiye ediyoruz.

Hayra Un Helvası

Web sitemizin ve bizim görevimiz un helvası tarifi vermek değildir. Biz, fırıncılıktan gelen bir aile geçmişine sahibiz. Üstelik ustamız kadın olduğundan kıvamın ve lezzetin kalitesini iyi biliriz.

Un helvası tarifi genelde şu şekilde verilmektedir. Kıvamına ve rengine gelene kadar unu kavur. Kaynattığın şerbeti kavurduğun unun üzerine döker iken topaklanmasın diye hızlıca karıştır. İstediğin gibi şekillendir. Fıstık, ceviz ve benzeri ürünler ile süsleyerek ikram et. Şeklinde un helvası tarifi yapılmaktadır.

Hayra yapılan un helvası bazen onlarca, bazen yüzlerce bazen binlerce insana yapıldığından, un helvası tarifi veya ustalığı işte o zaman kendini göstermektedir.

Hayra yapılan un helvasında önce sağlığa dair hiçbir detay atlanamaz. Asla merdiven altı, korsan, kaçak firmaların ürünleri kullanılamaz. Yoksa hayra helva değil hayra zehir ikram edilmiş olur.

Un Helvası Fiyatı

Yurttaş, un helvası fiyatı sorduğunda, un helvası fiyatı 300 TL, un helvası fiyatı 500 TL diye cevap vermeden önce bizim hayra verilen un helvası yapımı ve sunumuna, kaç kişilik olacağına, nerede ve en zaman olacağına dair detaylı bilgi edinmeye ihtiyacımız vardır.

Hayra un helvası hizmetimizi nasıl yapacağımızı netleştirdikten, bu hizmeti planladıktan sonra un helvası fiyatını belirleyerek, size teklif olarak sunuyoruz. Elbette sizin ile de ayrıca istişare ediyoruz.

Hayra İzmir Un Helvası Hizmeti

Seyyar aracımız ve seyyar ekibimiz olduğundan, İzmir’in tüm ilçelerine, hatta Manisa, Aydın, Balıkesir gibi l ve ilçelerde hayra un helvası yapımı, sunumunu ve ikramını yapıyoruz.

Bize ulaştığınızda, İzmir un helvası hayra dağıtımı diye anlaştığımızda, sözleştiğimiz saatte ve yerde, biz, un helvasını yapıyor, hayra ikram ediyoruz. Siz, hiç şeye karışmıyorsunuz.

Hayra un helvası yapımı ve ikramı tüm sürecimiz şeffaftı. Denetime açıktı.

İzmir hayra un helvası yapımı, ikramı için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi izmir lokma sayfamızdan edinebilirsiniz.

izmir hayra un helvası