Lokma Firmamız

İzmir lokma firması olarak bir marka olmayı, kalitenin adı olmayı daima hedef edindik. Bu hedefe kilitlendik. Bu hedefimizden asla şaşmadık.

Kurumsal Lokma İmalatı

Senelerin hamur gibi yoğrulmuş deneyimi ile birinci sınıf lezzetli ve sağlıklı Lokma imalatı yapan firmamız her zaman halkın yanında olmuştur. Bu doğrultuda en kaliteli malzemeleri özenle seçmekte ve verilecek en güzel fiyatları vermekteyiz.

Hayır lokmasında kurumsal kimlik oluşturmak uzun yılların, zamanın deneyimi ile mümkün oluyor.

Lokma Firması

İzmir lokma firması dendiğinde akla gelecek ilk isim olabilmiş isek kurumsal kimlik oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Akla gelen ilk lokma firması olmak ise akla gelen ilk lezzet, sunum kabiliyeti ile mümkün oluyor.

İzmir lokma firması

İzmir lokma firması olarak biz, zihnin tat bölümünde kalıcı yerimizi alabilmek istedik. Bu isteğin yerine gelebilmesi için de tüm personelimiz ile zamanımızı adeta hamur eyleyip tatlandırdık, lokma kıvamına getirdik. “Hayır lokmasını dağıttık, insanlar hayır duasını etti. İşimiz bitti. Artık tamamdır.” Demedik. Bunula yetinmedik.

Lokmamızı yiyen her insanın yüz ifadesine tek tek baktık. Göz ifadesinden ayrılmadık. Azıcık bir memnuniyetsizlik hissettiğimizde ise, “lütfen eksik bulduğunuz bir şey varsa söyleyin, tamamlayalım. Tadı beğenmediyseniz lütfen bizimle paylaşın.” Dedik.

İzmir lokma firması olarak anladık ki, lezzet sadece bizim emeğimizle, bizim ustamızın çabasıyla oluşturulan kıvam değil, lokmayı yiyen her insanın katkısı ile, ortak bir tat, ortak bir kıvamdır. Bu neden ile lokmamızı tadan, fikrini, duasını, düşüncesini bizim ile paylaşan tüm insanlarımıza buradan ayrıca teşekkür etmeyi borç biliyoruz.

Geleneklerimize bağlılığımızdan asla taviz vermediğimiz gibi tekniğin ve iletişim tüm yeniliklerini mesleğimize, sektörümüze, hizmetimize, lokma yapım ve sunum çalışmamıza kattık. Adeta her gün yeniden geleneksel lokmacılık ile modern hayır lokmacılığını yeniden buluşturan harmanlayan İzmir lokma firması olduk. Kurumsal kimliğimi bu anlamda daima geleneksel ve güncel tuttuk. Hala da sürekli güncelliyoruz.

Biz, personel eğitimimizden, donanımızdan her an sorumluyuz. Sürekli personel değiştirmeyi değil, personelimizi sürekli eğiterek daima yenilemeyerek çalışmayı esas alıyoruz.

Personelimiz İzmir lokma kurumsal kimliğimizin en önemli öğesidir. Tüm haklarını saygı duyuyor ve yerine getiriyoruz. Personelimizden İzmir lokma firmamızın kurumsal kimliğini tüm çalışmalarında temsil ediyor.

Lokma Firmamız
Lokma Firmamız