İzmir Helva Dökümü

İzmir Helva Dökümü

Anadolu’da yaşayan insanların gelenek ve görenekleri onlarca değişik medeniyetten derlenmiş oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. İzmir helva dökümü de bu zengin çeşitlilikten sadece birisidir. Hayır işlerini seven insanlarımız için farklı bir alternatif olan helva dökümü, hafif ve lezzetli olması sebebi ile de oldukça rağbet görmektedir. Lezzetli ve sağlıklı olmasının yanı sıra oldukça besleyici özelliği de başka bir tercih sebebi olmaktadır.
Firmamız doksanlı yıllarda başlamış olduğu pastacılık mesleğini lokma tatlısı dökümü, pilav dağıtımı ve İzmir helva dökümü olarak genişletmiştir. Deneyimli ve tecrübeli ustalarımızın yapmış olduğu tatlılar İzmir halkının lezzet kartelâsında yerini almıştır. Tatlılarımızın bir tadına bakan müptelası oluyor desek çok da abartmış sayılmayız. Babadan oğula geçen lezzetli tatlı yapmanın bütün püf noktalarına sahip bir usta yetiştirmek de bizim işimiz olmaktadır.

İzmir helva dökümü
Her hangi bir nedenle ne olursa olsun lokma tatlısının dışında farklı bir alternatif denemek isteyen insanlar için İzmir helva dökümü lezzetli ve ucuz bir alternatif olmaktadır. Plastik tabak ve çatallarla yaptığımız sunumlarda her hangi bir bulaşık sorunu falan da oluşmamaktadır.

En iyi malzemelerden imal ettiğimiz tatlıyı arzu ettiğiniz miktarda kişiye dağıtıp, sokağınız, dükkanınızın önü, evinizin bahçesi her neresi olursa olsun aldığımız gibi tertemiz bırakarak ayrılıyoruz. İnsanların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen ortalık savaş alanına döndü gibi şikayetleri bizim dağıtım yaptığımız hiçbir yerde duymanız mümkün değildir.
İzmir helva dökümü işi basit gibi görünebilir ama esasında bir çok dikkat edilmesi gereken ayrıntıyı barındırmaktadır.

Bunlardan ilki en iyi malzemeyi kullanmanın bir tercih değil bir zorunluluk olduğunun bilincine varmaktır. Kaliteli malzeme kullanmadığınız zaman en hünerli ustaya dahi sahip olsanız  ortaya çıkan ürün farklı tat ve lezzete sahip olabilecektir.

Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için her zaman en iyi malzemeyi kullanmaktayız.
Sizde insanlarla lezzetli bir paylaşımda bulunup hayır dualarını almak ve ya ölen bir yakınızın arkasından dualar okunmasını istiyorsanız bir telefon kadar size yakınız.

Şirketimizin İzmir lokma sayfasına da bakabilirsiniz.

İzmir helva dökümü