Lokma Hizmetlerimiz

Uzun yıllardan beri yürütmüş olduğumuz pastacılık ve tatlı üretimlerimizi son yıllarda mobilize ederek İzmir’in her yerine lokma hizmeti ile ulaşmaya başladık. İzmir lokma dökümü, helva ve pilav dağıtımı, saray lokma dağıtımı gibi hizmetlerimizi istediğiniz yer ve zamanda gerçekleştirmekteyiz.  Her zaman için en kaliteli malzemeden kullandığımız ürünlerimiz sağlıklı ve lezzetli olmakla kalmayıp aynı zamanda yüksek besin değerlerine sahiptir.
İş yeri açılışlarınızda, askerden dönen oğlunuz için,  ölen bir yakınınızın arkasından ve ya her hangi bir nedenden dolayı  vatandaşların hayır duasını almak istediğinizde yapılacak en kolay çözümü biz size sunmaktayız.

Bizim size hizmetimiz, sizin lokma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz an başlar.hizmetlerimiz

İzmir şehir içinde, tüm ilçelerinde, belde ve kasabalarında, köylerinde hizmet sunabileceğimiz ekip ve araçlarımız mevcuttur.

İzmir Lokma Hizmeti

Aracımız gezici, seyyar lokma aracı olduğundan ekibimiz, istediğiniz saatte, adreste istediğiniz İzmir lokma hizmeti, sunum servisini yapmaktadır.

Biz, tüm lokma yapım ve sunum hizmetimizi, şeffaf yapıyoruz. Tüm yurttaşlarımız, lokma yapma ve sunum hizmetimizi denetleyebilir. Bilgi edinebilir. Kullandığımız tüm malzemeleri, sertifikaları, markaları ve markaların sağlık bakanlığından onayını denetleyebilir.

Biz, hem hayra vesile olacak iş yaptığımızın hem de gıda sektöründe hizmet verdiğimizin bilincindeyiz. Bu bilinç ile açık, şeffaf, denetlenebilir hizmeti esas alıyoruz.

Önceden konuşup anlaştığımızda, telafisi imkansız durum olmadığında, lokma servis hizmetinde, söz verdiğimiz saatte ve mekanda hizmetimizi başlatıyoruz. Bizim için işimiz, sözümüzdür ve tüm varlığımızdır. Asla hayır sahiplerini üzmedik, bundan sonra da üzmeyeceğiz. Tüm hizmetimiz, hayra vesile olmak, hayra hayır katmak içindir.

Lokma hizmetinde çalışan tüm personelimiz, tüm yasal, insani haklarına sahiptir. Asla haksızlığa maruz bırakılmalarına göz yummayız. Dolayısı ile lokma hizmeti sunan tüm personelimizin tüm davranışlarından firmamız sorumludur. Sorumluluğuna da sahip çıkmaktadır.

Bize ulaştığınızda lokma hizmetimize dair daha detaylı bilgiyi İzmir lokma telefon sayfamızda ki iletişimden alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan, telefonlarımızdan, maillerimizden bize her daim ulaşabilirsiniz. Ofisimizde çayımızı içmek, İzmir lokmamızı tadarak bilgi edinmek isterseniz bundan ayrıca memnun oluruz, bekleriz.