Lokma Hizmetlerimiz

Uzun yıllardan beri yürütmüş olduğumuz pastacılık ve tatlı üretimlerimizi son yıllarda mobilize ederek İzmir’in her yerine lokma hizmeti ile ulaşmaya başladık.

İzmir lokma dökümü, helva ve pilav dağıtımı, saray lokma dağıtımı gibi hizmetlerimizi istediğiniz yer ve zamanda gerçekleştirmekteyiz.

Her zaman için en kaliteli malzemeden kullandığımız ürünlerimiz sağlıklı ve lezzetli olmakla kalmayıp aynı zamanda yüksek besin değerlerine sahiptir.

İş yeri açılışlarınızda, askerden dönen oğlunuz için,  ölen bir yakınınızın arkasından ve ya her hangi bir nedenden dolayı  vatandaşların hayır duasını almak istediğinizde yapılacak en kolay çözümü biz size sunmaktayız.

Bizim size hizmetimiz, sizin lokma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz an başlar.

İzmir şehir içinde, tüm ilçelerinde, belde ve kasabalarında, köylerinde hizmet sunabileceğimiz ekip ve araçlarımız mevcuttur.

İzmir Lokma Hizmeti

hizmetlerimiz

İzmir lokma hizmeti sunar iken avantajlarımız var. Gezici araçlarımız mevcut. Bu gezici araçlar bize, sizin uygun olduğunuz, istediğiniz, mekanda hizmet sunabiliyoruz.

Elbette denetime açık, şeffaf çalışıyoruz. Sonuçta aldığımız tüm malzemelerin faturası var. Sağlık bakanlığı onayı var. Dilediğinizde siz de kontrol edebilirsiniz.

Gıda sektöründe hizmet vermenin artı özen, hassasiyet gerektirdiğinin farkındayız. Bu özene, dikkate maksimum dikkat ediyoruz.

Ayrıca İzmir lokma hizmeti, sonuçta hayra hizmettir. Yakınını kaybeden birinin ruhu için dilek, dua hizmetidir. Öncelikle insani duyarlılıktır bu.

Lokma Hizmeti Firması

Lokma hizmeti firması ekibimizin tüm personeli, belirli periyodik aralıklar ile sağlık taramasından geçmektedir.

Lokma hizmeti bazen yüzlerce bazen binlerce insana aynı anda verildiğinden öncelikle sağlık dikkati hayati düzeyde önemlidir.

Lokma hizmeti için yer, zaman, lokma çeşitleri, kaç kişilik olacağı konusunda anlaştığımızda, illaki hayati bir risk olmadığı sürece mutlaka personelimiz zamanında gelir hizmete başlar.

Yüzlerce insanı on dakika, yirmi dakika diye saatlerce bekleten lokma firmalarının olduğunu biliyoruz. Bu kötü deneyimler duyuyoruz.

Biz lokma hizmetinde çalışan tüm personelimizin tüm haklarına saygı duyar, uyar, uygularımız. Personelimiz hizmet anında bizi temsil eder. Biz de personelimizi temsil ederiz.

Kısacası lokma hizmeti verilir iken sizin tek muhatabınız firmamız olmaktadır. Biz kurumsal kimlik ile lokma hizmeti sunuyoruz.

Siz bizden İzmir lokma hizmeti almak istediğinizde İzmir lokmacı personelimize, İzmir lokma telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Lokma Hizmetlerimiz
Lokma Hizmetlerimiz