Güzelyalı Lokma

İzmir lokma dağıtmayı düşünüyorsunuz fakat ne yeriniz müsait buna nede olanaklarınız elvermiyorsa tek yapmanız gereken Güzelyalı lokma firması ile iletişime geçmek ve bundan sonrasını bizim hünerli ellerimize bırakmaktır. Yaklaşık çeyrek asırlık bir zamandan beri İzmir ve çevresinde lokma imalatı ve dağıtımı yapmaktayız.

Güzelyalı Lokma

İzmir lokma tatlısı çok eskiden beri bölgemizde severek üretilen ve tüketimi de geniş topluluklarla beraber yapılan bir yiyecektir.

Yapımının pratikliği, ucuza mal edilmesi onun hayır işleri için kullanılmasını beraberinde getirmiş ve belki de günümüze kadar olduğu gibi gelmesini sağlamıştır. Birçok tatlı ya artık üretilmemekte ya da ilk günkü yapısını korumamaktadır. İzmir lokma ise ana yapısını korumakta olup sadece değişik sunum şekilleri eklenmiştir.

Lokmacı Güzelyalı

Lokmacı Güzelyalı firması aramaya sokakta ya da internette başlayabilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun önemli olan nasıl bir lokma firması ile karşı karşıya olduğunuzu anlamanızdır. Bunun için de ilk yapmanız gereken firmanın referanslarını kontrol etmekle başlayabilirsiniz. Birçok firma size şurada lokma dağıttık burada lokma dağıttık gibi şeyler söyleyecekler fakat ne bir isim nede bir kurum ismi veremeyeceklerdir.

Güzelyalı Lokma Firması

İzmir lokma, pilav dağıtımı, helva dökümü gibi faaliyetlerde bulunan Güzelyalı lokma firması ise İzmir’in her sokağında her caddesinde bir referansa sahiptir. Diğer firmaların aksine biz her hangi bir bölgeden bir isim verdiğimizde mutlaka bir tanıdığınızın çıkma olasılığı çok yüksektir.

Firmamız geleneksel lokma üretimini yeni şartlara ve koşullara uyarlayarak daha da cazip hale getirmek için çeşitli deneysel uygulamalar yapmış bunlardan da Antep fıstıklı ve çikolatalı sunumlarımız oldukça beğeni kazanmıştır. Sade İzmir lokma sunumu ile daha farklı bir fiyata sahip olan bu lokmaları denemenizi tavsiye ederiz. Fiyat olarak ta sade lokmalar ile çok büyük bir farklılık bulunmamaktadır.

Güzelyalı Lokma