Bayraklı Lokma

Bayraklı lokma firmamız cenaze sonrası hayra lokma dökümü yapmaktadır. Tercih eder iseniz, lokma dökümü esnasında kuran okutabiliyorsunuz. İsteğiniz doğrultusunda, dua eşliğinde de servis, dağıtım işlemini yapıyoruz.

Bayraklı Lokma

Hayır lokması hayır duasının vesilesidir. Buna vesile olan her insan, bu işe asla haram bulaştırmamalıdır. Lokma işini yapan kimi firmaların bir tür dolandırıcı firma oldukları bilinmelidir. Dolandırıcı, hayırsız, Bayraklı lokma firmaları hangi firmalardır? Bu firmalar nasıl anlaşılır?

Bayraklı Lokma Firması

Bayraklı lokma firmasının hayırsız olduğunu anlamın en gerçekçi yöntemi, personeline sigorta yapması, vergi kaydının olması ve kullandığı malzemenin sağlık kontrol belgesi ile markasını size rahatlıkla göstermesidir. Göstermeye dahi gerek olmayacak kadar açık, görünür bir yerde vergi levhasını tutması ve ürünlerini denetime açık tutmasıdır.

Bayraklı Lokma Fiyatı

Bayraklı lokma firması diye ortalığa çıkan kimi insanlar 300TL, 500 TL, Bayraklı lokma fiyatı vererek, sizden alabilmek için acınızı sevincinizi kullanarak, kendilerini lokmacı imiş gibi tanıtabilmektedirler. Lokmacı olmadıkları, alakaları olmadığı halde peşinatı alıp kayıplara karışmaktadırlar. Bu tür tuzaklara oyunlara, dolandırıcılara karşı kesinlikle bilinçli ve uyanık olmalısınız.

Lokma Bayraklı

Lokma Bayraklı firması olarak biz, Osmangazi, Çay mahallesi, Zeytinlik, Manavkuyu, Adliye, sevgi yolu, ya da başka bayraklı ilçemizin herhangi bir mahallesinde, herhangi bir caddesinde, sokağında lokma döküm servisi yapabilecek ekip ve ekipmana sahibiz.

Üç yüz kişi, beş yüz kişi, bin kişi veya kaç kişilik olacak lokma servisi bu bilgiye ihtiyacımız var ve siz” şu kadar kişilik lokma dökümü yaptıracağım” demelisiniz. İster okul, ister cami, ister düğün salonu ister iseniz, caddede yada evinizin önünde olabilir bizim için hiç sorun değil, sıkıntı değil, Bayraklı lokma dökümünü istediğiniz mekanda yapıyoruz. Bize siz, “şu saatte lokma dökümü yaptıracağım” demelisiniz. Biz, yeri, zamanı ve kaç kişilik olduğunu bildikten sonra, markalı malzemeden, sigortalı İzmir lokmacı başı ustamızdan ve sigortalı servis personelimizden profesyonel lokma dökümü servisi nasıl yapılıyor yakından göreceksiniz.

bayraklı lokma