Lokmacı Tire

Lokmacı Tire hizmeti için firmamız bünyesinde Tire de hizmet sunacak özel bir mobil Tire lokmacı ustası ve araç ekibi oluşturduk.

Lokmacı Tire

Lokmacı Tire ekibimiz seyyar olduğundan ilçenin merkezinde, belde ve köylerinde hizmet sunmaktadır.

Tire de mevlit, iş yeri açılışı ya da özel davetlerde hayrınıza lokma tatlısı döktürmek istediğinizde lokmacı Tire ekibimiz hayrınıza hizmeti konuklarınıza sunacaktır. Tire de şu adrese bu adrese gelir mi diye hiçbir kaygı taşımadan almak istediğiniz lokma tatlısı hizmetini firmamıza iletebilirsiniz.

Lokmacı Tire ekibiz uzun zamandır lokma tatlısı yapımı ve servisi hizmeti sunduğundan mesleğinde uzman personeldir. Şirketimiz Tire de hizmet sunan tüm personelinin lokma tapımı ve dağıtımı sürecinde ki tüm davranışlarından sorumludur ve bu sorumluluğu üstlenmektedir.

Biz lokmacı Tire ekibimizde gündelikçi personel ile değil lokma tatlısı yapımı ve servisinde uzman kadro ile hizmet sunuyoruz. Bu ekibiz de düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmektedir. Sizde lokmacı Tire ekibimizi istediğinizde denetleyebilirsiniz.

Tire Lokma

Tire Lokma

Tire lokma tatlısını mevlit okutur iken, iş yeri açar iken, nişan, nikah, düğün yapar iken ya da hayrınıza konuklarınıza dağıtmak istediğinizde “kime ulaşsam, şu yapar mı, bu yapar mı” gibi sorular ile uğraşmadan siz yedi yirmi dört bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

Tire lokma yapımı sizin bize verdiğiniz siparişe göre belirlenmektedir. Kaç kişilik Tire lokma isterseniz o kadar misafirinize yetecek kadar malzeme alınmaktadır. Fındık, saray veya başka hangi lokma türünü isterseniz de lokma çeşidi yapılmaktadır.

Tüm Tire lokma çeşitlerinde harika lezzet oluşturmak ve misafirlerinize lokma lezzeti tadı sunmak bizim ve personelimizin görevidir. Biz uzun yıllara dayalı mesleki tecrübemize aldığımız malzemenin kalitesine elbette güveniyoruz.

Tire Lokma Fiyatı

Tire lokma fiyatı nedir sorusu sorduğunuzda personelimiz kaç kişilik lokma istediğinize göre size fiyat teklifi sunacaktır. Tire’nin uzak belde veya köylerinde Tire lokma fiyatı yakıt giderinden dolayı elbette biraz daha fazla olmaktadır.

Biz size gerçekten yasal, malzemesinin markasını denetleyebileceğiniz firmalardan Tire lokma fiyatı almanızı tavsiye ederiz. Bizden daha uygun fiyat veren olacağını sanmıyoruz. Çünkü Tire ucuz lokma fiyatı verenler genelde malzemeden çalmakta şeker yerine yapay tatlandırıcı kullanmaktadır.

Şekerden, yağdan undan çalıp size Tire ucuz lokma fiyatı vermektedir. Bunu ilmenizi ve dikkat ederek kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu bilgi ile de elbette Tire lokmacı hizmetinde seçim size ait olacaktır.

Tire Lokma Dökümü

Tire Lokma Dökümü

Tire lokma dökümü şöyle yapılmaktadır. Verdiğiniz siparişin malzemeleri markalı ve sağlık bakanlığı onaylı ürünler ile hazırlanarak Tire de verdiğiniz adreste ve saatte Tire lokma aracımızda el değmeden hazırlanmaktadır. Tire lokmacı makinemizde hamur yoğrulmakta, şekil verilen hamur lokma şeklinde çıtır oluncaya kadar kızartılmaktadır.

İsteğe göre şekerli veya şekersiz olarak Tire lokma dökümü yapılmakta sıcak olarak misafirlerinize servis edilmektedir. Tire lokma dökümü sonrası ise oluşan atıklar toplanarak geri dönüşüme gönderilmektedir.

Firmamızın sunduğu tüm hizmetlere İzmir lokma sayfamızdan ekibimize dair bilgilere de İzmir lokmacı sayfamızdan bakabilirsiniz.