Torbalı Lokma

Torbalı lokma tatlısı dökümü ve sunumu yaptırmak istiyorsanız bilmeniz gereken bilgiler var. Torbalı hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz fakat hayırsız bir işe vesile olma tehlikesi var. Bu şu demektir.

Şeker yerine ucuz tatlandırıcı, tuz yerine başka kimyasal, un yerine merdiven altı ne olduğu belirsiz malzemeleri kullanarak ucuz lokma diye piyasada dolaşanlar var. Bunlar kim?

Torbalı Lokmacı

Kendilerine Torbalı lokmacı diyorlar. Ne vergi kayıtları var. Ne de elemanlarına sigorta yaptırıyorlar. Yaptıkları he riş kayıt dışı. Yaptıkları iş yasa dışıdır. Denetlenemedikleri için de sizin sağlığınızı bozacak ürünleri Torbalı lokma diye pazarlamaktan hiç imtina etmiyorlar. Siz denetleyebilirsiniz.

Torbalı Lokma Firması

Torbalı lokma firması olarak bizim ile irtibata geçtiğinizde bize veya bizim gibi tüm firmalara vergi levhamızı, mali kaydımızı, tüzel kimliğimizi sorunuz.

Torbalı Lokma

Onlarca belki yüzlerce insana Torbalı lokma tatlısı ikram edeceksiniz, bu insanların sağlığından o anlığına siz sorumlusunuz. Torbalı lokma firmasına sözleşme yapıp yapmadığını da sorunuz. Mutlaka sözleşme yapınız. Sözleşme yapmayan firmalar ile çalışmayınız. Tüm bunları yapmak istemezseniz de elbette siz bilirsiniz.

Torbalı Lokma Fiyatı

Torbalı lokma fiyatını araştırır iken de ucuz Torbalı lokma fiyatlarına aldanmayınız. Malzemeden, personel emeğinden çalanların hırsızlığına vesile olarak hayır yapmak anlamlı bir davranış olabilir mi?

Siz Torbalı lokma fiyatını sorduğunuz firmaya hangi markalar ile çalıştığını da sorarsanız zaten ortalama fiyatı görebilirsiniz. Fatura istediğinizde de haksız rekabete vesile olmanın önüne de geçmiş olursunuz.

Afaki Torbalı lokma fiyatlarının açıklaması da bu haksız rekabet olayıdır. Kayıt dışı, kaçak çalışan firmalar ve onların sahte malzeme kullanmaları hali ile Torbalı lokma fiyatlarında uçurum oluşturmaktadır.

Torbalı Lokma Dökümü

Torbalı lokma dökümü için biz seyyar ekibe de sahibiz. Torbalı’nın tüm sokaklarında, köylerinde, beldelerinde lokma döküm ve sunum servisi yapıyoruz.

Torbalı Lokma

Biz, sözleşmeli Torbalı lokma dökümü yaparız. Sonrasında ödeme devamında faturanızı alırsınız. Herkesin hayrına bir çalışmadır yaptığımız.