İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

Üretilen bir malın belirli bir maliyet bedeli olmasından doğal bir şey olamaz. Anormal olan maliyetin altında satışlar yaptığını iddia eden kuruluşlardır. İzmir lokma fiyatı bu tarz ilanlarla dolup taşan bir sektör haline gelmiştir.

İzmir Lokma Fiyatı Dikkat

Maliyetin altında satış demek ben bir yerlerden çalıyorum veya sizi kandırıyorum demektir. Yoksa bir firmanın sürekli maliyetin altında satış yaparak yaşamını sürdürmesi mümkün değildir.izmir lokma fiyatı


İzmir lokma fiyatı  çok yüksek rakamların tuttuğu bir sektör değildir. Dağıtılan kişi sayısına bağlı olarak rakamlar değişmekte bu da en fazla üç beş yüz lira tutmaktadır. Bu da yapılan bir hayır işi için çok büyük rakamlar olmamaktadır. Yüzlerce insanın duasını almak hiçbir şeye değişilmezdir. Buna rağmen bazı firmalar son derece kalitesiz hatta insan sağlığına tehdit oluşturabilecek bazı malzemeler ile üretim yapmakta ve bu ürettikleri nesneleri çok ucuz fiyatla satmaktadırlar. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek bu tür imalatlardan uzak durmak herkesin yararınadır.

İzmir Lokma Fiyatı Güvencesi

Bizim üretmiş olduğumuz tatlılarımız ise her zaman için piyasada herkesin bulabileceği, alıp evine,  gönül rahatlığı ile götürebileceği birinci kalite malzemelerden üretilmektedir. 

izmir lokma fiyatı

Biz İzmir lokma fiyatı verirken aynı zamanda en iyi lokma fiyatı vermiş oluyoruz.  Buna rağmen olabilecek en ekonomik rakamları vermekte ve hiçbir zaman müşteriyi mağdur edecek rakamlar söylememekteyiz.

Her üretimde gözle görülmeyen hesaplanması çok güç olan bir unsur da kullanılan emek ve bunun niteliğidir. İzmir lokma fiyatı için bu emeğin niteliği çok daha önemli olabilmektedir.

Çünkü burada kullanılan emeğe göre lokma lezzetini ve kıvamını bulabilmekte veya hiçbir şeye benzememektedir. Eğer bu işe yıllarını veren bir usta değilseniz istediğiniz kadar iyi malzeme kullanın yapacağınız tatlı kelimenin tam anlamı ile hamur işi olacaktır.

İzmir Lokma Fiyatları :

300 Kişilik İzmir lokma fiyatı : 300 TL

400 Kişilik İzmir lokma fiyatı : 350 TL

500 Kişilik İzmir lokma fiyatı : 400 TL

 

Çok daha fazla sayıda kişiye hayır lokması hizmeti için bizim ile iletişime geçiniz. İzmir lokma fiyatı daha fazla kişi için indirimlidir.

izmir lokma fiyatı

İzmir lokma fiyatı