Mevlit Lokması

Süleyman Çelebi’nin mesnevilerinin lokma aracında ki özel düzenlenmiş ses düzeninden okutularak yapılan hayra lokma etkinliğine mevlit lokması denmektedir.

Mevlit Lokması

İzmir kent merkezi başta olmak üzere bütün Ege bölgesinde özellikle Cuma günleri yurttaşlar hayra mevlit lokması dağıtmayı artık gelenek olarak benimsediler.

Mevlit lokması hizmetinde hayır sever insanların hayrına katkı sunmak amacı ile firmamız özel ses sitemli lokma araçlarından seyyar ekipler oluşturdu.

Siz hangi adreste veya cami de ya da iş yeri önünde ya da evinizin kapısında, mahallenizde, nerede isterseniz orada mevlit lokmasını yaparak konuklarınıza servis ediyoruz.

İzmir Mevlit Lokması

İzmir şehir içi, ilçeleri, yakın illere lokma aracımız ve ekibimiz İzmir mevlit lokması hizmetini profesyonel götürmektedir.

İzmir Mevlit Lokması

Siz kaç kişilik mevlit lokması istediğinizi saat kaçta ve nerede servis edileceğinizi bize ilettiğinizde her şeyi sizin adınıza yapıyoruz.

En az 250 kişilik mevlit lokması olabileceği gibi 500 kişilik mevlit lokması da 1000 kişilik mevlit lokması da yapıyor ve servis ediyoruz.

Neden en az 250 kişilik mevlit lokması diye sorulabilir. Çünkü araç maliyeti, personel gideri, malzeme tutarı hesaplandığında daha az lokma için hareket etmek mümkün olmuyor.

Lütfen daha az kişi için lokma hizmeti almak isteyenler ifade ettiğimiz durumu gözeterek bizi mazur görsünler.

İzmir Mevlit Lokması Fiyatı

İzmir mevlit lokması hayra hizmettir. Özel bir fiyatı yoktur, ücretsiz ikram edilir. İzmir mevlit lokması fiyatı bu hizmeti veren firmaya hayır seferin hizmet için ödediği ücrettir.

İzmir lokma fiyatı sayfamızda lokma fiyatı listemiz mevcuttur. Mevlit lokması da aynı ücretler ile hizmet bedeli olarak yapılmaktadır.

Elbette hayır sefer insanımızın ekonomik, sağlık ve öznel koşullarına göre hizmet bedelinde elimizden gelen kolaylığı mümkün olan indirimi yapıyoruz.

Özel durumu olan hayır sever insanlarımız İzmir mevlit lokması fiyatı için personelimize ulaşabilir ve detaylı bilgi verirse gerekli kolaylık sağlanacaktır.

Tüm hizmetlerimiz için İzmir lokma sayfamıza personelimize dair detaylar için İzmir lokmacı linkimize bize ulaşmak için İzmir lokma sipariş telefon numaralarımıza bakabilirsiniz.