Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

Neden ziyaretçi defteri açıyoruz öncelikle bu soruya açıklayıcı cevap vermek ve bilgilendirmek anlamlı olacaktır.

Ziyaretçi defteri açmamızda ki amacımız doğrudan tüketicinin deneyimlerini paylaşmak ve sizin bu deneyimlere dair doğrudan bilgilenmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Ziyaretçi Defterine Kimler Yazabilir?

Ziyaretçi defterine kimler yazabilir sorusunun cevabı ise, ustamızın yaptığı lokmayı tadan her yurttaş, firma, kurum, kuruluş ve kamusal kurumlar yazabilir.

Ziyaretçi defterine öneri, eleştiri, tavsiye, şikayet yazma konusunda herhangi bir engelimiz yoktur. Olmamıştır olmayacaktır.

Ziyaretçi Defterine Kimler Yazamaz?

Ziyaretçi defterine küfür, hakaret, bir başkasının hakkında olumsuz değerlendirme, kişi, firma hak ve hukukuna yönelik rencide edici hiçbir değerlendirme yayınlanmayacaktır. Sadece yayınlamamak ile kalınmayacak gerekli hukuki işlem yapılacaktır. Yorum yazılan ip kaydedildiğinden yasal işlem yapmak zor olmayacaktır.

Hiçbir ziyaretçinin küfürde, hakaretten, hak ve hukuka saldırıdan öğreneceği bir şey yoktur. Kimsenin den bundan artı bir faydası olmayacaktır.

Sitemizde şu ana kadar hiç böylesi yorumlar olmadı. Yorum yazanlara, eleştiri, öneri, tavsiye şikayet yazanlara yeri gelmiş iken teşekkür etmek istiyoruz.

Ziyaretçi Defterine Yazılanlar Denetleniyor mu?

Ziyaretçi defterine yazılan tüm yorumlar firmamızın ilgili personeli tarafından periyodik olarak kontrol edilmekte, vicdan, ahlak, kişilik haklarını ihlal etmeyenler hızlı bir şekilde yayınlanmaktadır.

Denetimin amacı özünde sitemizi ziyaret eden müşterinin bilgilenme hakkına saygı duyma ve bilgilendirmeyi olabildiğince kolay ve doğru yapmaktır.

Hiç kimse lokma sitesinde lokma hizmeti dışında bir bilgi görmek istemez bundan artı bir fayda da sağlamaz.

Tavsiyelerinizi Yazabilirsiniz

Artık yorumlara bakmak, “sen bu ürünü kullandın nasıldı?” sorusuna cevap aramak gibidir. Önceden bir hizmet veya ürün alır iken referans olarak o ürünü veya hizmeti alan tanıdık insanlara “nasıl tavsiye der misin?” diye sorulurdu. Artık bu işlevi yorumlar, ziyaretçi mesajları yapmaktadır.

Bu nedenle de tavsiyeleriniz ziyaretçilerimizin doğru İzmir lokma dökümüne dair bilgi edinmesi için çok önemlidir. Yazmanızı öneririz. Yazanlara da teşekkür ederiz.