Memlekette Lokma Kültürü

Memlekette Lokma Kültürü

Bir gurbetçi olarak her yıl düzenli olarak anavatanda tatilimizi geçirmekteyiz. Her sene ülkemizin farklı bir köşesini gezmek bizim en büyük zevkimizdir. Geçen yaz tatilinde İzmir ve çevresini gezelim dedik.

Lokmanın Kokusu Çok Güzel

İzmir’e indiğimiz ilk gün sokakta yürürken lokma dağıtımına rast geldik. Kokusu ve görüntüsü ile hemen bizi cezp etti ve lokma arabasına yaklaştık. Elimize hemen bir tabak lokma tutuşturuldu ücreti sorduğumuzda ise bunun bir hayır işi olduğunu ve bir duamızın yeterli olacağını söylediğinde oldukça şaşırdık.

Biz genelde tüm Avrupa özelde ise Belçika’da akıllı telefon tablet gibi taşınabilir cihazların tamiratı ( Scherm reparatie ) ile uğraşmaktayız. Yaptığımız iş dolayısı ile tüm Avrupa’yı karış karış gezme fırsatımız oldu fakat böylesi bir olayı ilk defa gördük.

Memlekette Lokma Kültürü

Size biraz yaptığımız işten bahsedelim. Cep telefonları son zamanlarda adeta bir bilgisayar kadar gelişmiş işlevlere sahip olmaktadır. Esasında cep bilgisayarı da denmesinde bir sakınca yoktur. Teknik olarak her ikisi de işlemci, ekran kartı, bellek ve depolama gibi birimlere sahiptir.

Bu haliyle cep telefonları taşıdığı veriler oldukça önemli olup arızalan bir üründen verilerin kurtarılması ( Herstellen gsm ) son derece önemli bir iş olmaktadır.
Biz her marka ve model cep telefonunun tamiri ve onarımını belirtilen süre içerisinde yaparak müşterilerimizin güvenini ve övgüsünü kazanmaktayız. Genelde teslimat sürelerimiz birkaç günü geçmemekle birlikte bazı durumlarda birkaç haftayı bulmaktadır. Bu durumda da Antwerp cep telefonu tamiri (Reparatie gsm antwerpen) yapan firmalardan pek görülmeyen yedek bir telefonu müşterimize sağlamaktayız.
Her çeşit arızalanmış üründe müşterilerimiz için önemli olan her türlü veri kurtarma (Herstellen gsm) işini büyük bir özenle ve yüksek başarı yüzdesi ile gerçekleştirmekteyiz. izmirlokma.biz.tr firmasının yapmış olduğu lokmaların lezzetini kolay kolay unutacağımızı sanmıyoruz.