Dükkan Açılışında Lokma Döktürmek

Dükkan Açılışında Lokma Döktürmek

Yeni bir iş yerinin açılışı esnasında lokma döktürmek İzmir’de bir gelenek haline gelmiştir. Otomatik kepenk firması olarak açılan her işyerine lokmacılarla beraber damgamızı vurmak bizim için önemli bir gurur kaynağıdır.

Dükkan Açılışında Lokma İkram Etmek Hayırdır

Dükkan açılışımızda ilk gün, komşularımız, eş, dost, tanıdık için hayır lokması ikram ettik. Oldukça başarılı, lezizdi lokma. Bereketliydi.

İlk günün coşkusunu yaşayan dükkan sahipleri güne kepengini açarak başlamakta ve günü kepengini indirerek huzurla evine gitmektedir. Çünkü otomatik kepengin güvenirliğinden en ufak bir şüphe duymamaktadır.

Firmamız sadece kepenk değil aynı zamanda otomatik kapı sistemleri üretimi de gerçekleştirmektedir. Halka açık binalarda ısı ve enerji tasarrufunda büyük kazançlar sağlayan bu sistemler aynı zamanda estetik olarak ta bina ile uyumu en üst seviyededir. 

Dükkan Açılışında Lokma Döktürmek

Halka açık olup aynı zamanda çok yoğun giriş çıkış sirkülasyonunun olduğu yerler için ise otomatik döner kapı modellerimizi önermekteyiz. Hem yoğun giriş ve çıkışı hiç aksatmadan yerine getirmesi hem de ısı ve enerji tasarrufu bu modellerle mümkün olmaktadır. Bilhassa yüksek binalardaki fiziksel durumdan dolayı bu elemanlar tercih edilmektedir.

Başta otomatik kapının bir çeşidi olarak üretilen fakat sonradan başlı başına bir sistem olan fotoselli kapı modelleri ise çalışma prensibi ile diğerlerinden oldukça farklıdır. Bir fotosel yardımı ile çalışması sayesinde insanların ellerini kullanamadığı durumlar için en iyi kapı işlevini görmektedir. Başta yaşlılar ve engelliler olmak üzere alışveriş merkezlerinde elleri dolu insanların rahatlıkla giriş ve çıkış yapmalarını sağlamaktadır.  

Fazladan mukavemeti ile ön plana çıkan seksiyonel kapı modelleri ise iş yerleri ve garajlarda kullanımı oldukça uygundur. Hırsızlığa ve izinsiz girmelere karşı etkili kapı modelleridir.

Modern kapı modellerimiz ve ayrıntılı bilgi için sitemizi  jokerdoor.com ziyaret etmenizi bekleriz. İzmirlokma.biz.tr firmasına yapmış olduğu kaliteli lezzetler için teşekkürlerimizi sunarız.