Ofis Açılışlarımızda İzmir Lokma Döktürdük

Ofis Açılışlarımızda İzmir Lokma Döktürdük

Mesleğe başladığımızda İzmir’in ilçelerine ofis açmak hayaldi. Biz o zamanlar “acaba nakliyat firmamız tutar mı?” sorusunun yakıcılığı ile meşguldük.

Ofisimizi Hayır Lokması İle Açtık

Kıt olanaklara rağmen nakliyat firmasını ilk Karşıyaka evden eve nakliyat olarak açmaya başlamıştık. Ofisi ilk açar iken aklımıza ilk gelen şey ise iyi bir İzmir lokma firması ile anlaşıp hayra lokma ikramı yaptırmaktı. Ofis açılışlarında lokma ikram etmek İzmir de gelenektir.

Ofis Açılışlarımızda İzmir Lokma Döktürdük

Nakliye ofisimizi açar iken sermayemize değil hizmet kalitemize güveniyorduk. Tek sermayemiz hizmet kalitemizdi. İkinci ofisimiz Bornova evden eve nakliyatın açılışında yine artık lokma kalitesine güvendiğimiz İzmir lokma firması yaptı.

Lokma için de galiba ofis açılışı önemli bir iş ve hizmet imkanı oluşturuyor. Lokma firmasında ki arkadaşların İzmir lokma yapımında ve sunumunda oldukça profesyonel olduklarına artık ikna olduk.

Zamanlar nakliye hizmetimizin kalitesi bize geri dönüşümü sağlamaya başladı. Diğer ofisimizi de Balçova evden eve nakliyat olarak açmaya başladığımızda, ofis açılışımızda İzmir lokma yine bizimleydi. İzmir lokma sadece leziz bir tat değil aynı zamanda bereket olarak da görülmekte ve değerlendirilmektedir. En azından biz İzmir lokma hayrının ofislerimiz için bereketli olduğuna inanıyoruz.

Narlıdere Ofisimizi de Lokma İle Açtık

Nakliye hizmetimizin büyümesi yeni ilçelerde yeni ofislerimizi açmamızı ihtiyaç haline getirdi. Narlıdere evden eve nakliyat ofisimizin açılışında da İzmir lokma firması, eşe, dosta, komşuya lokma servisi hizmeti verdi. Yiyen herkes yine İzmir lokma firmasının kartını istedi. Aslında bir anlamda her ofis açılışı İzmir lokma firması için de yeni müşteri imkanı oluşturdu. İş işi getiriyor.

İnternetten bulunabilir, reklamdan ulaşılabilir. Fakat insanlar ofise gelmek ve çay, kahve eşliğinde sohbet ederek yaptıracakları nakliye işini konuşmak istiyor. Bu neden ile, Mavişehir evden eve nakliyat ofisimizi açmak hem orada taşınmak isteyenler için hem de firmamız için verimli oldu.

Ofis açılışlarımızda lokma döktürdüğümüz firmadan çok memnun kaldık.