Sac Kalıp Firmasına Lokma Döktük

Sac Kalıp Firmasına Lokma Döktük

Bir referans üzerine İzmir lokma firmamızı bulmuşlardı. Referans üzerine geldiklerinden gayet rahatlardı. Yine de resmi sözleşmemizi yaptık. Çalışmamızı denetimlerine sunduk.

Sac Kalıp Firması Hayır lokması Döktürdü

Bizim çok da bilmediğimiz sac kalıp işi yapıyorlar. Bilmiyoruz dersek farklı anlaşılmasın. Biraz sohbet ettiğimizde anladık ki, bizim lokma makinamızın bazı kısımları da sac kalıp işinden geçiyormuş. Bu nasıl olur? Teknik olur nasıl yapılır elbette bilemeyiz.

sac kalıp firmasına lokma döktük

Sadece sac kalıp işi değil yaptıkları tel erezyon kesimi de yapıyorlar. Tel erezyon ilginç bir teknoloji. Bir tel elektrik yardımı ile su içerisinde demir kalıpları kesiyor. Mükemmel mühendislik dehası olarak gördüm ben. Bu iş sanayi işi ve bizim dışımızda olan bir iş.

Firmanın Öününe Açtık Tezgahımızı

Firmalarının önünde İzmir lokma tezgâhımızı açtık. Şans o gün çok yoğun müşterileri vardı. Sac kalıp firması belli ki çevresinde çok fazla seviliyor. Yüzlerce insan toplandı. Belki otuz kırkı sac kalıp firmasın müşterisiydi. Çok memnun kaldılar lokmadan. Alan bir daha aldı. ”Çok leziz lokmalarınız var.” Diye övgü ile teşekkür ettiler. “Allah kabul etsin” dediler.

Sac kalıp firmasına lokma döktükten sonra orada başka sanayi firmaları da bizden hayırlarına lokma servisi istediler. İyi iş, yeni bir iyi iş için referans oluyor. Bu sadece bizim için değil bütün işler için geçerli.

Sac kalıp firmasının sahibi arkadaş lezzetli lokma ve profesyonel ikram, sunum için teşekkür etti. Biz de ona teşekkür ettik.

Biz lokma firması olarak sac kalıp firması gibi onlarca belki yüzlerce sanayi firmasına İzmir hayır lokması servisi yapıyoruz. Bizim işimiz bu. Onlar da bizim lokma makinaların sac kalıp işini yapıyorlarmış. Bunu öğrendik. Teknik bizi her anlamda bir birimize daha fazla bağlıyor. “Bu nedir, ne işe yarar?” diye sorduğun şeyleri aslında kullandığını fark ediyorsun.

İzmir lokma işi bize daha çok şey öğretecek. Çünkü daha çok yeni sektör ile tanıştıracak.