İş Yeri Açılışı Hayır Lokması

İş Yeri Açılışı Hayır Lokması

Nasıl heyecanlıydık? Uzun araştırma, hazırlık sonuca nihayet İzmir evden eve nakliyat firmamızı açmaya karar vermişti. Bu firmanın açılışı bizim için hiç kolay olmamıştı. Nerede ise eksiden gelmiş, damla damla biriktirerek sermayemizi toplamıştık. Hal böyle olunca da iş yeri açılışımız çok özel, çok güzel olmalıydı. Nasıl olacaktı?

İş Yeri Açılışında Lokma İkramımız

İzmir de adettendir iş yeri açılışında lokma ikramı yapmak, hayır lokması döktürmek. İyi hatta çok iyi lokma firması bulmalıydık. Bu ilk tat olacaktı. Firmamızın açılışında ağız tadının oluşması, gönül tadının oluşması bizim açımızdan da değerliydi.

İş Yeri Açılışı Hayır Lokması

O lokmacıyı araştır bu lokmacıyı araştır der iken İzmirlokma.biz.tr ye karar kılmıştık. İzmir nakliyat firmamızın açılışına hayır lokması döker misiniz? Diye sorduk ve istediğimiz gibi hayır lokması dökeriz cevabını almıştık.

İzmir evden eve şirketimizin açılış günü ve saatinde arkadaşlar geldiler. Lokma araçlarını dükkanın önünde uygun bir yere park ettiler. Çalışmaya başladılar. Oldukça şeffaf çalıştılar. İlk servislerini de açılışa gelen misafirlere yaptılar. İzmir insanın lokma tat algısı çok güçlüdür ve seçicidir. Beğenirler mi kaygımız daha ilk lokmadan sonra kalmadı. Mükemmel bir tat ve kıvam oluşturmuşlardı. Lokmadan yiyen her kes duasını etti, “Allah kabul etsin.” Dedi.

Lokmalı Açılış Bereketliydi

İlk müşterimizi de daha sizin lokma ikramınız sırasında edinmiştik. Lokma ile yaptığımız açılış bereketliydi. Lokmayı yiyen yurttaşlardan biri, “İzmir nakliyat fiyatı ne kadar? Bizim ev eşyası taşınacak şiftah bizden gerisi Allahtan” demişti. Evini kaç katlı beyefendi, yüksek kat ise, İzmir asansörlü nakliyat hizmeti gerekecek. Fiyat konuşmadan önce eşya yoğunluğunuzu bilsek, ücretsiz eksper arkadaş görse olmaz mı demiştik. O işi almış yapmıştık. İyi kıvamında bereketli lokmanız gerçekten bize hayır getirdi bize tat verdi.

İş yeri açılış lokması iş yeri tadı için duası için, pozitif enerjisi için hayrı için çok anlamlı iyi bir lokmacı ise bu anlama anlam katmaktadır. Size teşekkür ediyoruz.