Şubelerimiz Açılışında Lokma Hizmeti Verdiniz

Şubelerimiz Açılışında Lokma Hizmeti Verdiniz

İzmirlokma.biz.tr den hemen hemen tüm şubelerimizde hizmet aldık. Şehrimizde lokma tatlı ve ikramın ötesinde inançsal ve kültürel değere sahip aslında.

Şube Açılışında lokma İkramımız

Karşıyaka evden eve nakliyat şubemizi açar iken lokmacı arkadaşlar, hafta sonu geldiler ve dükkanın açılışında lokma dökümü yaptılar. Tadan herkes çok leziz buldu. Çok sohbet konusu oldu.

Biz zamanla İzmir’in ilçelerinde bürolarımızı yaygınlaştırmaya başladık. Nakliye işimizi iyi yaptığımızı düşünen yurttaşlarında desteği ile bir süre sonra, Bornova evden eve nakliyat şube açılışını yapmaya hazırlanıyorduk. “Bornova şubemiz de lokma ikramı yapar mısınız” sorumuza ne zaman isterseniz cevabını aldık. O kuyruğu hiç unutamıyorum. Lokmayı tadanlar oradan geçenlere, “beyefendi, hanım efendi bu lokma lezzetine mutlaka bakmalısınız” diye davet ediyordu.

Öğrenciler Lokmayı Sevdi

Şubelerimiz Açılışında Lokma Hizmeti Verdiniz

Lokmacıların çalışması biraz taşımacıların çalışmasına benzemiyor değil aslında. Onlarda daha hızlı hizmet için zamanla şubeleşiyorlar. Buca nakliyat ofisimizde, öğrenci arkadaşlar lokmanın tadına doyamıyor tekrar, tekrar sıraya girerek lokma alıyorlardı. Bazıları da evine götürmek için izin istemişlerdi.

Biraz daha özgün biraz daha seçkin sayılabilecek Balçova ilçesinde, Balçova evden eve nakliyat şubemizin açılışında arkadaşların döktüğü lokmaya olan rağbet çok yoğun çok fazlaydı. Hala bile, “o lokmacı buralara gelmiyor mu?” diye soran Balçova’lılar var.

Yeni yapılaşma, şehirden biraz uzak ve sakin Mavişehir şubesinin verimli olacağını düşündüğümüz de de lokma firmanızdan lokma servisini rica etmiştik. Mavişehir evden eve nakliyat şubemizin açılışı daha özgün törensel olmuştu. Yoğunluk bizi de şaşırtmıştı. Sitelerin yüksek katlarından üşenmeden gelen insanlar lokma sırasına girmiş tekrar istemişlerdi.

En son Narlıdere evden eve nakliyat ofisimizde lokma firmanızın şube açılışımızda sunduğu lokma ikramı servisi de daha bir harika olmuştu.

Aslında biz, firma olarak lokma firmanızdan çok destek aldık. Sizin de zamanla profesyonelleştiğinizi daha leziz ve daha güzel lokmalara yaparak sunduğunuzu gördük. Umarız başarı istikrarınız devam edecektir.