Hatay Lokma

İzmir lokma tatlısını sadece İzmir’de değil tüm ülkede bilmeyen yoktur. Fakat İzmir’de yaşayanlar ve İzmir’e gelenler bilir ki lokma burada bir tatlı olmaktan çok daha fazla bir anlam ifade etmektedir.

İzmir lokma tatlısı her şeyden önce önemli bir paylaşım aracıdır. Her hangi bir nedenle tanıdık tanımadık başka insanlarla paylaşımda bulunmak isteyenlerin kullandığı önemli bir araçtır. Hatay lokma firması da bu aracın halka en iyi bir şekilde ulaştırılmasında elinden geleni yapmaktadır.

Lokmacı Hatay

Yaşadığımız topraklarda eskiden beri süregelen acıları, mutlulukları başkası ile paylaşma arzusu sonucunda tatlı dağıtmak bir adet haline gelmiştir. İzmir lokma tatlısı da gerek lezzeti gerekse de ekonomik olması sebebi ile herkes tarafından kabul görmüş bir tatlıdır.

Hatay Lokma

Lokmacı Hatay firması olarak bu eski geleneğin yaşatılmasında önemli bir rol oynamaktayız. Halkımıza bu geleneğin yeni biçimi olan araç üzerinde dağıtımla ulaşılmadık yer bırakmamaktayız.

Hatay Lokma Firması

İzmir lokma tatlısı usta ellerde yapımı son derece basit olmasına karşın beceriksiz ellerde son derece zor bir tatlıdır. Hatay lokma firması olarak on yıllardır İzmir lokma tatlısı üretimini babadan oğula geçen tarifler ve ipuçları ile imal etmekteyiz.

Hangi malzemeden ne kadar kullanılması gerektiğini, hamurun kıvamını, şerbetin yoğunluğunu çok iyi bilen ustalara sahibiz. Bedava dağıtılıyor diye üstün körü iş yapmıyoruz.

Lokma Hatay firması olarak hayırsever vatandaşın bütün istek ve arzularını dikkate alarak dağıtım esnasında hangi ilahinin okunacağından tutun da dağıtımın hızına kadar pek çok şeyi önceden planlandığı gibi gerçekleştirmekteyiz.

İzmir lokma, İzmir saray lokma, helva dökümü ve pilav dağıtımı gibi alternatif seçeneklerimizde mevcuttur. Yukarda saydığımız bütün hizmetlerimiz hayırsever vatandaşlarımızın arzusu doğrultusunda istenilen yer ve zamanda son derece hijyenik bir şekilde dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Dağıtılan yerin İzmir merkeze uzaklığına bağlı olarak ve dağıtılacak miktara göre fiyatlarımız değişmektedir.

Hatay Lokma