Bornova Lokma

Bornova lokma firması denilince ilk akla gelen köşe başlarında lokma dağıtan araçlar gelmektedir. Hiç kimse o aracın üzerinde yazan isme dikkat etmemektedir. Daha çok tatlıyı yapımına odaklanmakta bir kâse lokmasını alıp oradan uzaklaşmaktadır. Oysa lokma dağıtımını yaptıran için aracın üzerinde yazan ismin önemi büyüktür. Çünkü dağıttıran kişi için lokmanın lezzetli olması önemlidir. Lokma dağıtımının amacı zaten hiç tanımadığınız insanları memnun etmek ve hayır dualarını almaktır.

Bornova Lokma Firmaları

Bornova lokma firmaları içerisinde hayırsever insanların tam olarak bütün ihtiyacını karşılayacak firma sayısı çok az sayıda bulunmaktadır. Kimisi ya çok lezzetsiz bir tatlı üretmekte veya bayat malzemeler ile son derece sağlıksız bir tatlı meydana getirmektedir. Verilen paranın boşa gitmesi bir yana insanların memnuniyetsizliği de cabası olmaktadır. Bu tür firmalar o dağıtımı gerçekleştirdiği yerde herhangi bir referans alamadığı için bir daha o muhitte iş yapamamaktadır. Gerçi amacı sadece günü kurtarmak olan firmalar için de bir kere dağıtım yeterli olabilmektedir.bornova lokma
Biz ise bir kere dağıttığımız bir semtten en az iki tane daha müşteri kazanmaktayız. Bunun da nedeni belli olup kaliteli üretimdir.

Lokmacı Bornova

Yıllardan beri lokmacı Bornova firması olarak kaliteli üretimden hiçbir taviz vermeden en iyi malzeme ve ustalar ile çalışarak bu günlere geldik. Babadan oğula geçen kaliteli lezzet üretim yolculuğumuzda her zaman için çalışanlarımızı da eğitmeyi bir görev bildik. Bizle çalışan ustalarımızın kurmuş olduğu işlerde başarılı olmasının sırrı da burada yatmaktadır.
Bornova lokma firması olarak hem herkesin yapabileceği hem de kalitesinden şüphe duyulmayan tatlılar üretmekteyiz.

Bornova halkının iş yeri açılışlarında, sünnet ve asker uğurlamalarında, ölenlerin arkasından kısaca her türlü anma etkinliklerinde birinci sınıf bir İzmir lokma ikramı sunmaktayız. Siz de bu lezzet ile tanışmak ve başkalarına da tattırmak istiyorsanız hemen bizi İzmir lokma telefon dan arayın.

Bornova Lokma