Foça Lokma

Foça’da yaşıyor ve lokma döktürmek istiyorsunuz fakat ilçenizde lokma dökümü yapan firma yok mu hiç sorun değil firmamız Foça lokma dökümünü istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. İzmir lokma, saray lokma, helva dağıtımı ve pilav dökümü gibi hizmetlerimizi çok ekonomik rakamlarla icra etmekteyiz. Üstelik son derece uygun ödeme koşulları ile hayırseverlere ek bir hizmet daha gerçekleştirmekteyiz.

Lokma Foça

İzmir lokma tatlısı kökeni çok eskilere dayanan tarihsel bir geleneğin günümüze kadar yaşatılması sonucunda kendini ilk günkü gibi koruyabilmeyi başarmış bir tatlıdır.

Foça Lokma

İlk günkü gibi diyebiliyoruz çünkü kullanılan malzemenin basitliği bu tespiti yapmamızı kolaylaştırıyor. Her ne kadar son birkaç yılda değişik malzemelerle sunulmaya başlansa da lokma Foça firması olarak geleneksel tatlının sunumunun hala ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.

Bilişim ve haberleşme teknolojisinin vardığı boyutlar ve küreselleşmenin getirdiği etkilerle hemen her üretim farklı sunumlarla denenmektedir. İzmir lokma tatlısı da değişik alternatifler denenmiş bunların içinden çikolata soslu, Antep fıstıklı, Hindistan cevizli gibi sunumlar oldukça beğenilmiştir.

Lomacı Foça

Lokmacı Foça firması olarak geleneksel lokma sunumu yaptığımız gibi bu tür yeni modern sunumları da başarı ile yerine getirmekteyiz.
Gezici ekibimizle İzmir ve çevresinde hizmet verdiğimiz gibi istek üzerine tüm ülkede gidemeyeceğimiz yer yoktur. Yeter ki ulaşım mesafesi ve iş yoğunluğu hesap edilip önceden rezervasyon yaptırın. İstanbul ve Ankara gibi yerlerde birkaç kez Foça lokma firması olarak başarı ile üretim gerçekleştirdik.

İzmir lokma döktürmeyi düşünüyor fakat güveneceğiniz bir firma arıyorsanız ilk olarak çalışma yapacağınız firmanın daha önce lokma dökümü yaptığı yerleri sorun.

Eğer size bol miktarda referans verebiliyorsa o zaman firmanın yasal bir firma olup olmadığını kontrol edin. Bu aşamadan da olumlu sonuç çıkıyor ise o firmaya lokma döktürebilirsiniz. Pek tabii olarak lokma fiyatı size uygun geliyor ise sorun yoktur.

Foça Lokma