Selçuk Lokma Dökümü

Selçuk Lokma Dökümü

Selçuk ilçemizin merkezindeki tüm sokak, cadde, meydan, ev, cami, okul, iş yerinde dilediğiniz yer ve saatte Selçuk lokma dökümü hizmetini yapıyoruz.

Selçuk lokma dökümü hizmeti için firmamız ile önceden belirlediğiniz randevu zamanında ve yerinde lokma aracımız ile ekibimiz geliyor, sizin istediğiniz şekilde lokmayı yapıyor ve misafirlerinize servis ediyor.

Selçuk Lokma

Selçuk lokma şirketi olarak tüm personelimizin firmamızda çalışan sigortalı kadrolu personel olduğunu bilmenizi isteriz.

Selçuk Lokma

Selçuk lokma hizmeti alacağınız firma seçiminde dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir lokma aracı alan, yanına gündelikçi eleman bulan her kes kendisini Selçuk lokma şirketi diye tanıtır oldu. Ne lokma mesleğinden anlıyor ne de sağlıktan anlıyor. Oysa siz belki yüzlerce misafirinize Selçuk lokma tatlısını ikram edeceksiniz. Doğal olarak farkında olmadan lütfen onlarında sağlığını riske atmayınız.

Selçuk Lokmacı

Şirketimizde çalışan Selçuk lokmacı personel için öncelikle belirtmek isteriz ki meslek olarak lokmacı mesleğinde yetişen ekiptir. Uzun yılların tecrübesi ile bu mesleğin ustası olan personelden hizmet alıyor olacaksınız.

Selçuk Lokmacı

Hayrınıza vesile mevlit olabilir, iş yeri açılışı olabilir, sünnet, nikah, düğün olabilir, hayrınıza sebep her ne olursa olsun Selçuk lokmacı ekibimiz ile irtibata geçtiğiniz de kaç kişilik lokmayı nerede ikram etmek istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Selçuk Lokma Hizmeti

Selçuk lokma hizmeti için firmamızın ayırt edici özelliklerini dikkatinize sunmamız görevimizdir. Zira hangi firmadan Selçuk lokma hizmeti alırsanız alın hizmet kalitesini aramak ve istemek için de size yararlı olacaktır.

  1. Selçuk lokma hizmetinde lokma tatlısı el değmeden yapılır.
  2. Personelimiz kadın ekibi olup insan ve gıda sağlığında bilinçli ve duyarlıdır.
  3. Selçuk lokma hizmetinde kaliteli un, şeker ve yağ kullanılmaktadır.
  4. Lokma yapımında kullanılan yağ geri dönüşüme gönderilir ve asla ikinci kere yanmış yağ kullanılmaz.
  5. Selçuk lokma hizmetinde oluşan atıklar toplanarak çevre sağlığı korunur.
  6. Selçuk lokma hizmetinde lokmacı ekibimiz gibi servis personelimiz de profesyoneldir.
  7. Ödemenize mutlaka fatura kesilir.
Selçuk Lokma Fiyatı

Şirketimizin genel lokma fiyatı listesi İzmir lokma fiyatı sayfamızda güncel olarak yayınlanmaktadır. Dilerseniz ilgili sayfadan güncel fiyatlarımıza dair bilgi edinebilirsiniz.

Selçuk Lokma Dökümü

Selçuk lokma fiyatı, lokmanın kaç kişilik olacağı, hangi lokma çeşidi yapılacağı gibi bilgiler ışığında bazı değişiklikler gösterebilir. Özellikle 600 kişilik ve üstü Selçuk lokma fiyatında indirim kampanya uygulanır.

Hastalık, engelli, yaşlılık gibi özel durumu olan Selçuklu yurttaşımızın hayrına katkı yapmak için özel indirim yapıyoruz bu durumda olan yurttaşlarımızın Selçuk lokma fiyatı için irtibata geçmesini tavsiye ediyoruz.

Diğer tüm hizmetlerimiz İzmir lokma sayfamızda detaylı olarak anlatılmakta, ekibimize dair bilgiler de İzmir lokmacı sayfamızda bilginize sunulmaktadır. Dilerseniz ziyaret edebilirsiniz.