Çiğli Lokma

İzmir’de lokma tatlısı dökümü ve dağıtımı yapan firmamız Çiğli lokma firması olarak sağlıklı ve lezzetli lokma üretimini uygun fiyatlarla halkımıza sunmaktadır. Üretim anlayışımızda önemli olan halkın sağlıklı ve lezzetli lokma yemesidir.

Sadece ucuz üretim yapan firmalarla aramızdaki en önemli fark budur. Birçok firma halka ucuz lokma sunacağım diyerek ya kötü, kalitesiz malzeme kullanmakta ya da malzemeden çalmaktadırlar. Pek çok insan adeta şeker koklatılmış lokmaların tadına bakmıştır.

Çiğli Lokma Firması

Çiğli lokma firması olarak en iyi İzmir lokma tatlısı üretmenin ilk koşulunun kaliteli malzeme kullanmak olduğunun bilincinde olarak en iyiye ulaşmak için her zaman araştırma ve testlerimizi yapmaktayız.

çiğli lokma

En iyi üç ürünü saptayıp bu ürünleri dönüşümlü olarak imalatımızda kullanmaktayız. Her hangi bir üründe olumsuz bir durum saptandığında hemen diğer ürünü kullanmaktayız.

İzmir lokma tatlısı üretiminde önemli olan bir diğer faktörde ustanın bilgi ve becerisidir. Eğer işine hakim bir usta değilse en kaliteli malzemeden dahi yavan bir tatlı ortaya çıkarmaktadır. Lokma tatlısı yapımı basit gibi görünen ama pek çok dikkat edilmesi gereken püf noktasına sahiptir. Örneğin hamurun kıvamı, yağın ısısı, şerbetin yoğunluğu yada hamurun kızartma süresi iyi bir ustanın kolayca bilebileceği şeyler olup acemi bir ustanın bihaber olduğu olgulardır.

Lokmacı Çiğli

Lokmacı Çiğli firmasının geçmişten gelen üretim tecrübelerine teknolojideki yeniliklerin de uygulanması ile ortaya harika bir İzmir lokma tatlısı üretimi çıkmaktadır.

Son çıkan kazanların araç içi uygulamaları ile mutfağımızı götürmediğimiz nokta kalmamaktadır. İstenilen yerde zahmetsizce yapmış olduğumuz üretimlerimizi gene aracımızda monte olan haporlerler vasıtası ile istenilen müzik yayınları eşliğinde dağıtmaktayız.

Sizde Çiğli lokma firmasının sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmak İzmir lokma tatlısının o enfes tadını başkaları ile paylaşmak ve hayır işlemek istiyorsanız hemen bizi arayınız.

Çiğli Lokma