Kemalpaşa Lokma

Kemalpaşa’da İzmir lokma döktürmek isteyenlerin ilk tercihi biz olmaktayız. Bunun sebebi ise yıllarını bu işe vermiş deneyimli ve dürüst bir firma olmamızdır. Kemalpaşa lokma firması olarak uzun yıllardan beri İzmir lokma imalatı ve dağıtımını yapmaktayız. Babadan oğula geçen bu meslekte yarım asırlık bir deneyim söz konusudur.

Lokmacı Kemalpaşa

Lokmacı Kemalpaşa firmasının geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Geleneksel İzmir lokma tatlısının dökümünün bütün inceliklerinin hünerli bir şekilde sergilendiği lokma dağıtımlarımızı yaşamanız önemle tavsiye edilir.

Kemalpaşa Lokma

Böylelikle profesyonel bir firma ile amatör bir firma arasındaki farkı kıyaslayabilirsiniz. Amatör bir firma ile çalıştığınızda bir üretimi diğerini tutmayan lezzetsiz ve yavan bir imalatı dağıtan bir sonuç ortaya çıkarken bizde ise her bir lokmasında aynı lezzeti yaşatan çıtır çıtır lokmaların halkla buluşmasını izlersiniz.

Kemalpaşa Lokma Dökümü

Kemalpaşa lokma dökümü hayır işidir. Yani pastanelerde, tatlıcılarda satılan bir tatlı değildir. Hayırsever bir vatandaş acısını yada sevincini daha geniş kitlelerle paylaşmak istediğinde bir araç olarak İzmir lokma tatlısını tercih etmektedir. Hayır işi olduğu için manevi yönü oldukça kuvvetlidir. Yani hayır duasının alınmasına vesile olduğunuz için işinizi çok iyi yaptığınızda sizde bu duadan bir nebze de olsa faydalanırsınız.

Lokma Kemalpaşa

Lokma Kemalpaşa tatlısının değişik nedenlerle dağıtılmakta olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar geleneksel olan ölüm, doğum, nişan, sünnet gibi törenlerin yanı sıra askerden dönen oğlu için lokma döktüren, iş yerinin açılışında hem tanıtım olması hem de yüzlerce insanın duasını alması nedeni ile tercih edilmeye başlanmıştır.

Kemalpaşa lokma tatlısı üretimimizde her zaman için en kaliteli malzemeyi kullanmak ana felsefemiz olmuştur. Bazı firmalar gibi ne olduğu belli olmayan ürünleri hiçbir zaman kullanmadık ve kullanmayı da düşünmüyoruz.

Çünkü yaptığımız işe saygımız bunu gerektirmektedir. Kimi İzmir lokma firmalarının ise üç kuruş daha fazla kazanmak için bayat ürünler kullanması ise son derece vahimdir.  

Kemalpaşa Lokma