Karaburun Lokma

Karaburun lokma firması olarak Karaburun halkının hayır işlerinde İzmir lokma ve saray lokma başta olmak üzere pilav dağıtımı ve helva dökümü gibi yan hizmetlerde vermekteyiz.

Birinci sınıf bir Karaburun lokma hizmeti almak istiyorsanız düzgün ve dürüst bir firma ile başınız ağrımadan lokma döktürmek için size birkaç tavsiyemiz olacaktır. Bu tavsiyelerimize uyduğunuz sürece hayır için harcamış olduğunuz paralarınız boşa gitmeyeceği gibi insanların gönülden duaları da sizinle birlikte olacaktır.

Karaburun Lokma

Lokma Karaburun tatlısı çok eskilerden beri bu coğrafyada üretilmekte ve severek tüketilmektedir. Bu basit ama lezzetli tatlı hiçbir değişime uğramadan bugünlere kadar gelmesindeki en büyük etken insanların paylaşım ihtiyacını karşılamasındadır.

Karaburun Lokma

Önceleri evlerde, konaklarda, saraylarda yapılıp herkese dağıtılan İzmir lokma tatlısı modernleşmenin getirdiği değişimle birlikte konaklardaki, saraylardaki yaşamın ortadan kalkması ve evlerdeki değişimle birlikte bu işi yapan insanların ortaya çıkmasına yol açmıştır.
İzmir lokma tatlısını profesyonel bir şekilde yapan firmalar olduğu gibi bu işten hiç anlamayan insanlar da piyasa da boy göstermektedir.

Lokmacı Karaburun

Lokmacı Karaburun firması olarak uzun zamandan beri yürütmüş olduğumuz pastacılık ve lokmacılık hizmetlerimizi gezici araçlarımızla İzmir ve çevresindeki il ve ilçelerde yürütmekteyiz.

Bütün yasal izinlere sahip olmanın yanı sıra deneyimli ve becerikli ustalarımızın katkıları ile enfes lokma dökümü gerçekleştirmekteyiz. İmalatımızda kullanmış olduğumuz ürünler birinci sınıf bir kaliteye sahip olup bayat ve ya sağlığa zararlı doğal olmayan hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

İzmir lokma üretimi yapıyoruz diye son zamanlarda ortalıkta gezinen bir çok kişi yada firmaların ise gerçekte lokma üretimi hakkında en ufak bir fikre sahip olmayıp sadece geçici birer firma olmaktan öteye gidememektedirler.

Nasıl bir malzeme kullanması gerektiğini bilmeyen üstüne üstlük ucuz malzemeyi kullanmak için ekstra bir çaba harcayan bu firmaların insan sağlığını da hiçe sayan davranışları bulunmaktadır.

Karaburun Lokma