Bornova Lokma Fiyatı Nedir?

Bornova Lokma Fiyatı Nedir?

Bornova lokma fiyatı vermeden önce bu neye göre belirlenmekte firmalar arasındaki  farklılık neye göre oluşmaktadır önce buna değinmekte fayda olduğunu düşünüyoruz.

Bornova’da lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımızın ilk baktığı yerlerden birisi internet olup burada da oldukça değişik fiyatlarla karşılaşmaktadırlar. Kimi firma 250 kişilik lokmayı 200 TL’ye kimisi 250 kişilik lokmayı 250 TL’ye dökmektedir. Peki bu fiyat farklılığı neye göre oluşmaktadır.

Bu farklılığın birinci nedeni kullanılan malzemenin kalitesidir. Firmaların çoğu ticarette alırken kazan kuralı gereği Bornova lokma fiyatı için maliyeti en düşük bir rakamda tutmak için en ucuz malzemeleri kullanmaktadır.

Bu da satış rakamında çok daha esnek opsiyonlara sahip olmak demektir. Bu elbette bu firmaların çok kötü lokma döktüğü anlamına gelmez. Sadece dökülen lokmanın kalite skalasındaki yerinde bir oynama demektir.bornova lokma fiyatı
Bornova lokma fiyatı verilirken göz önünde bulundurulan önemli husus dökülen lokmanın miktarıdır.

Lokma Fiyatı Bornova

Takdir edersiniz ki 250 kişilik bir lokmada kullanılan malzeme ile 1000 kişilik bir lokmada kullanılan malzeme aynı değildir. Bu da lokma fiyatı Bornova ilçesindeki farklılığın en önemli sebeplerinden birisidir.

Aynı şekilde harcanan emek de ikisi için aynı olmamakta fakat emek değeri kullanılan malzemeye göre çok büyük bir artış göstermemektedir.

İzmir lokma firması olarak her zaman için birinci kalite malzeme kullanmaya gayret göstermekteyiz. Arada oluşan fiyat farklılığını da müşterilerimize yansıtmak yerine kendi karımızdan düşerek lokma dağıtmak isteyen hayırsever vatandaşlarımıza bir katkı sunmaktayız.

Bornova lokma fiyatı belirlenirken hayırsever vatandaşlarımızın hiç te aklına gelmeyen bir olgu da dağıtımın süresidir. Lokma döktürmek isteyen insanlar belirli bir süre boyunca o dağıtımın gerçekleşmesini ister.

Bu süre ne kadar uzun olursa onun için o kadar iyidir. Oysa İzmir lokma dağıtımı yapan firma bir an önce oradaki dağıtımı bitirip bir sonraki yere geçmek böylece günü kurtarmaya çalışmaktadır. Bu iki zıt durumda yapılması gereken her iki tarafı da mağdur etmeyecek bir süre belirlenmelidir.

Bornova Lokma Fiyatı